Pakuočių dizainas

Pagrindinis / Pakuočių dizainas

PAKUOČIŲ DIZAINAS – DIDŽIOJI DALIS PRODUKTO SĖKMĖS!

Dėmesys pakuočių dizainui per pastaruosius keletą metų stipriai išaugo, supratus, kad puikus pakuotės dizainas turi didžiulę įtaką produkto sėkmei.

Pakuotės dizainas – tai vienintelė priemonė, kuri gali sukurti reikiamą įspūdi, tinkamai pristatyti produktą, atskleisti savo vertybes ir atkreipti dėmesį į save dėmesį.  Pakuotės dizainas nemažiau svarbus ir sugrįžtančiam klientui.

Pakuočių dizaino svarba

Įsivaizduokite, jūs ateinate į darbo pokalbį kartu su 40 000 kitų žmonių, jūsų būsimas darbdavys renkasi jam reikalingą komandą, o  prisistatymui ir sprendimo priėmimui yra tik 7 sekundės, nebent per jas sugebėsite išsiskirti iš savo konkurentų. Taip pat ir parduotuvėje vienai prekei tenka daugiausiai 3 sekundės dėmesio, 70% sprendimų pirkti priimama šalia prekių lentynos, o informacijos nuskaitymui skiriama iki 4 sekudžių – faktai kurie parodo vartotojų įpročius ir skiriamą dėmesį kiekvienai pakuotei esančiai parduotuvėje.

PAKUOČIŲ DIZAINO KŪRIMAS

ANALIZĖ

Itin svarbu išanalizuoti konkurentus, nustatyti vartotojo portretą, pirkėjo lūkesčius keliamus produktui bei kategorijai, kurioje pozicionuojamas produktas.

FORMOS IR MEDŽIAGŲ PARINKIMAS

Pakuočių dizainas unikalus tuo, kad galima dirbti su įvairiomis medžiagomis nuo popieriaus iki metalo ar medžio. Svarbu tinkamai pasirinkti medžiagas, suderinti pakavimo galimybes bei kainodarą.

DIZAINO KŪRIMAS

Pakuočių dizaino, kurimas tai etapas kuomet visa išanalizuota ir numatyta informacija virsta dizainu, kuris paverčia produktą aiškiu ir komunikuoja numatytas verybes bei emocijas.

PARUOŠIMAS GAMYBAI

Šis proceso etapas labai svarbus ir atsakingas, reikalaujatis daug žinių. Proceso metu parenkami technologiniai sprendimai, atliekami bandymai ir specifiniai dizaino darbai.

UNIKALI PAKUOTĖ

Atlikus keturis pagrindinius kūrybinio proceso etapus sukuriame unikalią pakuotę, puikiai tinkančią jūsų produkcijai ir orientuotą į Jūsų numatytą klientą.

Penki sėkmingų pakuočių ingredientai

aiskumas

Aiškumas

Pirkėjas skiria maksimum 4 sekundes informacijos nuskaitymui, tad itin svarbu aiškiai pateikti informaciją.

Nuosirdumas

Nuoširdumas

Svarbu su pirkėju būti nuoširdžiam, nerodyti super produkto, kai pakuotės viduje jo laukia žymiai prastesnis.

unikalumas

Unikalumas

Unikalumas padeda išsiskirti konkurencijos jūroje ir būti pastebėtam, bei kuria pridėtinę vertę.

pletra

Galimybė plėstis

Sėkmės atveju tikėtina, kad norėsite išnaudoti potencialą ir praplėsti produktų asortimentą, būtina turėti tam galimybę!

funkcionalumas

Funkcionalumas

Žmonės dievina patogius, funkcionalius ir apgalvotus daiktus, kuriais lengva ir malonu naudotis. Tai stipriai veikia pirkėjus.

Rinkitės profesionalus!

Esame vieni geriausių pakuočių dizainerių Lietuvoje, taip pat turime daug patirties dirbant užsienio rinkoje. Daugiau nei ketverius metus specializuojamės pakuočių dizaine ir daugiau nei 45% mūsų komandos darbų yra pakuočių dizainas. Mūsų darbus publikuoja tartautiniai portalai bei įkvėpimo galerijos, kaip pavyzdžiui, kurie įkvepia kitus. Mūsų komanda kūribinga ir profesionali.

Dalis komandos narių priklauso Lietuvos grafinio dizaino asociacijai, taip pat yra baigę meno bei technologijų universitetines studijas, sukaupę didelę profesinė patirtį. Kūrdami pakuotės dizainą visuomet skiriame dižiausią dėmesį jo sėkmei. Visuomet stengiames esminę žinutę paverti patruklia vartotojui ir pridėti originalumo bei išskirtinumo, sukurdami balansą tarp grožio bei unikalumo ir infomacinio praktiškumo.

SU MUMIS DIRBTI VERTA!

Tarptautine patirtis

TARPTAUTINĖ PATIRTIS

tarptautinis ivertinimas

PASAULINIS ĮVERTINIMAS

tikslas

ORIENTACIJA Į TIKSLĄ

Originalios Idejos

ORIGINALIOS IDĖJOS/span>

profesionalu komanda

PROFESIONALI KOMANDA

MUMIS PASITIKI

Mūsų darbų pavyzdžiai

SUSISIEKITE SU MUMIS!

+370 674 66660

labas@menulis.lt

Puodžių g. 4-4a, Kaunas

Parašykite mums dabar!

Susisiekite su mumis!

Sveiki, norite parašyti mums apie naują įdomu projektą? Laukiame jūsų žinutės.